Example Frame
اخبار هیئت بدمینتون اصفهان
شایسته سالاری و استفاده از تمام ظرفیت های بدمینتون اصفهان در اولویت است
جلسه کمیته داوران هیئت بدمینتون استان اصفهان
جشنواره استعدادیابی بدمینتون نونهالان استان اصفهان ویژه پسران برگزار شد
جشنواره استعدادیابی بدمینتون نونهالان استان اصفهان ویژه دختران برگزار شد
مسابقات آزاد بدمینتون زنان کارمند استان اصفهان برگزار می شود
کارگاه دانش افزایی تمرینات قدرتی اختصاصی ورزش های راکتی برگزار شد
معرفی مسابقات
افراد آنلاین 12
 
 
تعداد بازديد کنندگان: 488751
مسابقات بدمینتون آزاد جام رمضان و جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان ویژه آقایان تیرماه 94
منبع: هیئت بدمینتون استان اصفهان 26 آبان 1394

مسابقات بدمینتون آزاد جام رمضان و جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان ویژه آقایان تیرماه 94

 

مسابقات بدمینتون آزاد یکنفره و دونفره جام رمضان و جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان ویژه آقایان در شب های دهم ، یازدهم و دوازدهم تیرماه 94 همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی هیئت بدمینتون استان اصفهان ، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان با همکاری هیئت بدمینتون استان اصفهان مسابقات بدمینتون یکنفره و دونفره آزاد جام رمضان و جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان ویژه آقایان را در شب های ماه مبارک رمضان برگزار نمود.

این مسابقات در شب های دهم ، یازدهم و دوازدهم تیرماه همزمان با ماه مبارک رمضان در محل سالن ابرار انجام شد.

در این مسابقات 40 بازیکن در گروه سنی زیر 16 سال و 32 بازیکن در گروه سنی بالای 16 سال بصورت یکنفره و دونفره با هم به رقابت پرداختند.

در قسمت یکنفره گروه سنی زیر 16 سال شادمهر حیدری به مقام نخست دست یافت و امیرمسعود افراسیابی مقام دوم را از آن خود کرد ، محمدحسین جمشیدبیک و محمد نوری مشترکا سوم شدند.

همچنین در قسمت دونفره گزوه سنی زیر 16 سال تیم دونفره شادمهر حیدری و امیرمسعود افراسیابی مقام اول ، تیم دونفره بصیر مرتضوی و محمد نوری مقام دوم و تیم دونفره دانیال احمدی و داود والیان با تیم دونفره کیارش کبیری و کیان امیدی مشترکا به مقام سوم دست یافت.

در بخش یکنفره گروه سنی بالای 16 سال پیام نصراصفهانی مقام نخست را به دست آورد ، مهرپویا مجتبایی مقام دوم ، محمد بهارزاده و امیر پاکدل مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش دونفره گروه سنی بالای 16 سال تیم دونفره مهرپویا مجتبایی و محمد بهارزاده بر سکوی اول ایستادند ، تیم دونفره امیر پاکدل و پیام نصراصفهانی به سکوی دوم دست یافتند و تیم دونفره فراز دژدار و امیرعباس میرباقری با تیم دونفره امید ادیبی و حسن جلالی بر سکوی سوم مشترک ایستادند./

 

تعداد بازديد کنندگان:1907